StreamYard – pojďte pomoci vašim hostům cítit se bezpečně a vysílat bez komplikací

KAMERA JEDE | AKCE

 

Vysíláte prostřednictvím StreamYard a zvete si hosty? Mám pro vás vypracované pokyny pro hosty, aby se oni cítili bezpečně a vy jste předešli případným komplikacím. Stačí jim je poslat před vysíláním a můžete být v klidu, že vše zvládnete bez problémů.

 

Pokyny pro hosty

Gratulujeme! Byli jste pozváni, abyste se připojili k vysílání StreamYard jako host. Postupujte podle tohoto průvodce a nic vás nepřekvapí.

 

Před vysíláním

Nemusíte si instalovat aplikaci StreamYard nebo se v ní registrovat, ale ověřte si, že máte následující:

  • Notebook nebo stolní počítač s webovou kamerou a mikrofonem.
  • Nejnovější verze prohlížeče Chrome nebo Firefox (platí pro počítač, mobilní telefon viz poslední bod).
  • Silné připojení k internetu. Pokud je to možné, připojte se k routeru pomocí ethernetového kabelu místo použití WiFi.
  • Připravte si pro jistotu sluchátka nebo sluchátka s mikrofonem, abyste zabránili ozvěnám.
  • Pokud nemáte notebook nebo stolní počítač, můžete se připojit k telefonu v tom případě si nastavte režim Letadlo, aby vás nevyrušil příchozí hovor nebo zpráva. Ale zážitek je obvykle nejlepší na notebooku / stolním počítači. V systému Android doporučujeme prohlížeč Chrome. V systému iOS musíte používat Safari.

 

Připojování k vysílání

Jak se připojit k vysílání:

  1. Hostitel by vám měl poskytnout link k připojení. Klikněte na odkaz a dostanete se do první místnosti vysílacího studia.
  2. Povolte StreamYardu přístup k vašemu fotoaparátu a mikrofonu.
  3. Zkontrolujte, zda je vybrána správná kamera a mikrofon (ikona ozubeného kolečka), vyzkoušejte si, jestli mikrofon funguje.
  4. Nastavte si zobrazované jméno. Zadejte název, který se pak bude zobrazovat na obrazovce během streamu. Použijte své skutečné jméno nebo název své značky – to, co vyplníte, bude vidět u vašeho videa po dobu vysílání.
  5. Poté vstupte přímo do studia (Enter Broadcast Studio). Nemusíte se bát, ještě pořád nevstupujete do vysílání.

 

Hostitel uvidí, že jste dorazili. Dokud se hostitel nerozhodne přidat vás do vysílání, nikdo z diváků vás ještě nevidí. Ve chvíli přidání se stránka aktualizuje, aby vás informovala o tom, že jste ve vysílání. V tu chvíli už vás všichni vidí a slyší. 

 

Nádech/výdech a jděte na to!

 

Chcete se stát součástí spokojených klientů StreamYardu? Použijte k vytvoření účtu tento link https://streamyard.com?pal=5619830047637504 a získejte kredit 10 dolarů, které můžete využít ve chvíli, kdy se rozhodnete přejít na placenou verzi.

 

Zmáhá vás u živého vysílání tréma, nebo se perete s jinými problémy jako srozumitelnost, nedostatečná slovní zásoba, jak se tvářit, kam se dívat, různé technické překážky? Chcete s tím pomoct, rychle směřovat kupředu a zvládat stream profesionálně? Nabízím vám členství ve svém klubu eSenci Live | Už to konečně natoč! , kde vás vše potřebné naučím.